Často čelíme velkému návalu stresu, jak v práci tak i ve škole. Do toho všeho se s proměnlivým počasím mění i naše nálada a ještě k tomu nás informační média bombardují převážně negativními zprávami. Někdy však stačí jen málo a náladu lze rázem obrátit. Proto jsem vytvořit pozitivní výzvu, která si klade za cíl nastartovat pozitivní přistup k životu, potlačit návaly stresu a podporovat dobrou náladu.

Nadělme si pozitivní přístup k životu =) pozitivni-smajlik

Zkusme společně stres i špatnou náladu obrátit v náš prospěch a nastartovat se k pozitivnějšímu přistupu k životu. Radovat se z toho, co máme, užívat si života a hlavně dělat, to co nás baví. Uvidíš, jak snadné a účinné to je.

Jak to funguje?

Přihlaš se a každý týden ti v průběhu jednoho měsíce pošlu výzvu, která má za cíl tě motivovat k pozitivnímu přístupu k životu. Její splnění ti udělá radost. (Sám budeš moct brzy pozorovat nával příjemných pocitů a emocí) Je jen na tobě, kdy se přihlásíš a jestli budeš výzvy plnit. Myslím si, že za pokus člověk nic nedá. Touha získat, plnit výzvu a přirozená lidská zvědavost většinou misky vah převáží.

>>> Připoj se do výzvy vyplněním e-mailu <<< (Žádný spam, jen pozitivní výzva)