život je pohyb, pohyb je změna

Cítíte, že potřebujete něco změnit? Žít trochu jinak?

 

Změna začíná rozhodnutím, nejsilnější pohyblivou sílou vesmíru.
Jste ochotni ji rozhýbat u sebe?

 

Hodilo by se rozhýbatNevíte kudy kam

kam dál

Váháte při rozhodování o důležitých věcech?

Cítíte, že byste u sebe chtěli něco změnit,  asi by vám to přineslo prospěch, ale bojíte se vykročit. Máte strach učinit rozhodnutí, kterým by došlo ke změně ve vašem životě či na daném úkolu. Chybí vám sebevědomí a sebedůvěra. Nevěříte si, že něco tak velkého zvládnete. Děláte většinou věci, protože musíte nebo by se měly. Děláte něco, co ostatní neocení.

Řešíte problémy a moc času užívat si života nezbývá?

Problémy vidíte na všech místech a ve všem. Neumíte se radovat z maličkostí. Často vám radost možná nepřináší vůbec nic, a dost možná pochybujete o smyslu života. Chybí vám energie, nudíte se. Vytváříte si domněnky o situacích, řešíte problémy místo toho, abyste tvořili a užívali si života. Problém někdy vidíte i tam, kde není.

Nestíháte vše, co byste chtěli?
Cítíte se pod tlakem?

Trávíte čas jinak, než byste opravdu chtěli. Často práci či podnikání věnujete veškerý svůj čas a nezbývá vám prostor pro sebe, rodinu a koníčky. Chybí vám návyky a sebediscíplína, které vám pomohou držet řád. Neumíte si zorganizovat čas a priority. Všechno se na vás valí a úkoly se kupí. Je to jeden velký kolotoč beznaděje a vyčerpání.

Nejde vám říct, co byste chtěli a potřebovali bez pocitu viny?

Neumíte otevřeně komunikovat negativní fakta, myšlenky a pocity. Komunikace a vztahy s lidmi mimo blízké přátelé jsou obtížné, chladné. Anebo máte malý okruh přátel. Máte problém říct si o to, co chcete a když už to řeknete, cítíte se provinile.

Těžko se vám soustředí
a chybí vám nadhled?

Vaše mysl je roztěkaná, neustále přeskakuje z tématu na téma. Děláte spoustu věcí a ve výsledku se přitom toho moc nestane. Neposouváte své úkoly, neposouváte nikam ani sami sebe. Máte tendenci se babrat v detailu, chybí vám nadhled. Nedokážete svou mysl ukočírovat tak, jak byste chtěli a potřebovali.

 

Tápete, kam v životě směřujete? Nemáte sny, vize a cíle?

Nemáte sny, žádnou životní vizi. Cítíte se být prázdní. Nedovolujete si snít, protože život je takový. Bojíte se představit si, co byste v životě chtěli pro sebe a svou rodinu, jak po materiální, tak vztahové stránce. A když už sny máte, chybí vám motivace anebo vůbec nevíte, jak to udělat, aby se váš sen stal realitou, kterou si užíváte.

Pomáhám lidem žít život, takový jaký chtějí.
Otevřeme průchody pro váš život klidu a pohody.
Svobodně a přirozeně.

Jak může probíhat naše spolupráce, která vás posune blíže cílům a snům?

Jednoduše než byste řekli 1, 2, 3.  Nejprve se poznáme, abychom si řekli, jaký kurs nastavit. Potom se budeme po nějaký čas pravidelně setkávat, abychom posouvali,  co je pro Vás důležité. Postupnými kroky se dostaneme k oslavě vašeho úspěchu s radostí i radosti z úspěchu, kdy si rádi zakřičíte JUCHŮŮŮ!

1

První kontakt

Krátce si nezávazně zavoláme a oťukáme se. Pokud budeme cítit smysl, domluvíme si poznávací setkání.

2

Poznávací setkání

Probereme vaše záměry a aktuální situaci. Poznáme jestli je mezi námi chemie. Já poznám vás a vy poznáte mě i jak vám můžu být užitečný.

3

Výběr metody a cesty

Vybereme pro vás vhodnou metodu rozvoje. Nastíníme cestu, kudy se spolupráce bude ubírat se vším, co bude do začátku potřeba. Cesta je cíl.

4

Nastavení kurzu cesty

Nastavíme čeho chcete dosáhnout, tak aby to zapadalo do vaší vize. Bylo to, co skutečně chcete a ne jen to, co si myslíte.

5

Pravidelná setkání

Pravidelně se budeme setkávat (cca 1-2 týdny). Shrneme úspěchy i neúspěchy. vytvoříme strategii, co důležitého potřebujete pro naplnění cílů. Každým setkáním se učíte něco nového, v klidu a v pohodě.

6

Oslavíme úspěchy

Zkoukneme společně cestu, kam jsme došli, co a jak se se podařilo či nepodařilo. Oslavíme úspěchy a příležitosti pro další rozvoj. Rádi si zakřičíte
JUCHŮŮŮ, TO JSEM FAKT DOKÁZAL/A.

3 2 1 GO

Jste už jen kousek od dosažení
svých snů a cílů

12 + 7 =

"Potýkal jsem se nějakou dobu s tím, že jsem hledal problémy na místech, kde nejsou. Nevěřil jsem si a neuměl jsem se radovat z maličkostí. A tak jsem našel Ondřeje. Koučování velice pozitivně ovlivnilo můj život, protože jsem sebejistější, veselejší a celkově spokojenější. Ondřej je super parťák, který přesně ví co dělat a jak člověka koučovat. Postupnými kroky mě přiměl přemýšlet nad životem úplně jinak. Díky pravidelným schůzkám, ze kterých jsem si vždy odnesl něco přínosného, mohu žít lepší život. Koučování mohu s čistým svědomím doporučit každému, kdo chce změnu a neví si rady."


Marcel

 

"Působím jako obchodní ředitelka a vedu velký tým lidí. Práce je hektická a stresující. Cítila jsem, že jak moc potřebuji ve svém životě získat více klidu a radosti. Kouče jsem si přímo nevybírala, ale díky hodině zdarma jsem se dostala právě k Ondrovi. Na úvodní hodině na mě udělal dojem tím, jak je klidný a jak dobré otázky umí klást. Díky naší spolupráci jsem si urovnala myšlenky, a to je to, co jsem potřebovala. Zároveň si uvědomuji, jak moc je potřeba na sobě stále pracovat. Řadu věcí z koučování praktikuji ve svém týmu. Koučování mi přineslo více pozornosti, klidu a radosti na sobě pracovat. Vše, co jsem si na začátku pod vedením Ondry napsala, se splnilo."


Jitka Večeřová

"Největší problém, kterému jsem čelil byla nízká sebedůvěra. Velmi často jsem sám sebe kritizoval, a tím jsem si zbytečně ztěžoval život. Musím přiznat, že jsem byl vcelku skeptický ohledně přínosu z rozmluv s životním koučem. O to více jsem byl na prvním setkáním s Ondrou překvapen, jaký smysl mi to, co jsme spolu probírali dávalo. Koučování mi naposledy pomohlo zlepšit komunikaci s určitými lidmi. Stávalo se mi, že jsem si o některých lidech vytvářel mylnou představu o tom, jakým způsobem jsem jimi vnímán. Tyto předsudky mě poté tížili, někdy i úplně znemožňovali interakci s lidmi. Problémy, které mě předtím omezovaly jsem s pomocí Ondry minimalizoval. Naučil jsem se také na věci dívat i z jiných úhlů a díky tomu snadněji překonávat překážky. Nebát se postavit se problémům čelem a být sám k sobě upřímný. Životního kouče doporučuji komukoliv, kdo by se někdy ocitl obklopen problémy, se kterými si neví rady, nebo by je neměl s kým probrat."


Petr Blatný

Úspěchy

Moje motivy a příběh

Vše začalo intenzivněji v čas, kdy jsem měl vážné zranění, jež mě donutilo přerušit milovanou fotbalovou kariéru. Díky tomu jsem se ale začal věnovat osobnímu rozvoji a zjišťovat, proč tomu tak bylo. Seznámil jsem se se spousty inspirativními, inteligentními a milými lidmi, přečetl nespočet knížek týkající se osobního rozvoje a navštívil hodně přednášek a vzdělávacích workshopů.

Od té doby uteklo několik let a najednou mi vše začalo přerůstat, začal jsem vnímat, že je tu něco víc. Energie, díky které dokážeme možné i nemožné, cítíme se jako bychom byli schopni všeho. Energie mě začala vést k vlastní harmonii a rovnováze, pochopil jsem své životní poslání a proměnil jej ve vizi, díky níž mohu dosahovat celkového životního prožitku a každým dnem naplňovat své poslání. Tak jsem poznal energie reconnection díky kterým koučuji lídry a další skvělé lidí, kteří chtějí a mají dopad. Vše se děje rychle, jak se šíří všechny pozitivní zkušenosti. Je to jízda, která mě baví.

Žij více život, který Tě baví, takový jaký skutečně chceš.

V klidu a v pohodě!

Kancelář

Otevírám průchody po celém světě z Miami
i z Božejova

Spojme se

Získejte přístup k novinkám & zdrojům ZDARMA