Změna je život, život je změna

Cítíte, že potřebujete v životě něco změnit?

 

A jste ochotni začít změnou sami u sebe?

 

Přešlapujete na místěNevíte kudy kam

Život

Hledáte problémy všude kolem sebe?

Problémy vidíte na všech místech a ve všem. Neumíte se radovat z maličkostí. Často vám radost možná nepřináší vůbec nic, a dost možná pochybujete o smyslu života. Chybí vám energie, nudíte se. Vytváříte si domněnky o situacích, a pak zjistíte, že to bylo všechno jinak.

Bojíte se rozhodnout se o důležitých věcech?

Máte strach učinit rozhodnutí, kterým by došlo ke změně ve vašem životě či na daném úkolu. Víte, že byste u sebe chtěli něco změnit, co by vám přineslo prospěch, ale bojíte se pro to cokoliv udělat. Chybí vám sebevědomí a sebedůvěra. Nevěříte si, že něco zvládnete. Máte pocit, že děláte aktivity, které vám nedávají smysl. Děláte věci, protože musíte. Děláte něco, co ostatní neocení.

Máte pocit, že permanentně nestíháte?

Trávíte čas jinak, než byste opravdu chtěli. Často práci či podnikání věnujete veškerý svůj čas a nezbývá vám prostor pro sebe, rodinu a koníčky. Chybí vám návyky a sebediscíplína, které vám pomohou držet řád. Neumíte si zorganizovat čas a priority. Všechno se na vás valí a úkoly se kupí. Je to jeden velký kolotoč beznaděje a vyčerpání.

Neumíte vyjádřit, co byste chtěli?

Neumíte otevřeně komunikovat negativní fakta, myšlenky a pocity. Komunikace a vztahy s lidmi mimo blízké přátelé jsou obtížné, chladné. Anebo máte malý okruh přátel. Máte problém říct si o to, co chcete a když už to řeknete, cítíte se provinile.

Jste roztěkaní a chybí vám nadhled?

Vaše mysl je roztěkaná, neustále přeskakuje z tématu na téma. Děláte spoustu věcí a ve výsledku se přitom toho moc nestane. Neposouváte své úkoly, neposouváte nikam ani sami sebe. Máte tendenci se babrat v detailu, chybí vám nadhled. Nedokážete svou mysl ukočírovat tak, jak byste chtěli a potřebovali.

 

Nevíte, kam v životě směřujete? Nemáte sny, vize a cíle?

Nemáte sny, žádnou životní vizi. Cítíte se být prázdní. Nedovolujete si snít, prototože život je takový. Bojíte se představit si, co byste v životě chtěli pro sebe a svou rodinu, jak po materiální, tak vztahové stránce. A když už sny máte, chybí vám motivace anebo vůbec nevíte, jak ten svůj sen napinit..

Pomáhám lidem žít život, takový jaký chtějí. Otevírám průchody pro změny, které v životě potřebujete.
Svobodně a v pohodě.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

Jednoduše než byste řekli 1, 2, 3. Od úvodního kontaktu přes jednotlivé kroky se díky pravidelným schůzkám zaměřeným na to, co je pro Vás důležité, dostaneme k oslavě vašeho úspěchu s radostí i radosti z úspěchu kdy si klidně zakřičíte JUCHŮŮŮ!

1

První kontakt

Krátce si nezávazně zavoláme a oťukáme se. Pokud budeme cítit smysl, domluvíme si poznávací setkání.

2

Poznávací setkání

Probereme vaše záměry a aktuální situaci. Poznáme jestli je mezi námi chemie. Já poznám vás a vy poznáte mě i styl svobodného koučování.

3

Výběr metody a cesty

Vybereme pro vás vhodnou metodu rozvoje. Nastíníme cestu, kudy se spolupráce bude ubírat se vším, co bude do začátku potřeba. Cesta je cíl.

4

Stanovení cílů

Nastavíme čeho chcete dosáhnout, tak aby to zapadalo do vaší vize. Bylo to, co skutečně chcete a ne jen to, co si myslíte.

5

Pravidelná setkání

Pravidelně se budeme setkávat on-line (zpravidla 1-2 týdny). Shrneme úspěchy i neúspěchy. Ale hlavně vytvoříme strategii, co důležitého potřebujete pro naplnění cílů. Každým setkáním se učíte o sobě něco nového, v klidu a v pohodě.

6

Oslavíme úspěchy

Zkoukneme společně cestu kam jsme došli, co a jak se podařilo či nepodařilo. Oslavíme úspěchy a příležitosti pro další rozvoj.

1.2.3.

Jste už jen kousek od dosažení
svých snů a cílů

6 + 2 =

Inspirativní vzkazy od úspěšných

{

"Potýkal jsem se nějakou dobu s tím, že jsem hledal problémy na místech, kde nejsou. Nevěřil jsem si a neuměl jsem se radovat z maličkostí. A tak jsem našel Ondřeje. Koučování velice pozitivně ovlivnilo můj život, protože jsem sebejistější, veselejší a celkově spokojenější. Ondřej je super parťák, který přesně ví co dělat a jak člověka koučovat. Postupnými kroky mě přiměl přemýšlet nad životem úplně jinak. Díky pravidelným schůzkám, ze kterých jsem si vždy odnesl něco přínosného, mohu žít lepší život. Koučování mohu s čistým svědomím doporučit každému, kdo chce změnu a neví si rady."


Marcel

 

"Působím jako obchodní ředitelka a vedu velký tým lidí. Práce je hektická a stresující. Cítila jsem, že jak moc potřebuji ve svém životě získat více klidu a radosti. Kouče jsem si přímo nevybírala, ale díky hodině zdarma jsem se dostala právě k Ondrovi. Na úvodní hodině na mě udělal dojem tím, jak je klidný a jak dobré otázky umí klást. Díky naší spolupráci jsem si urovnala myšlenky, a to je to, co jsem potřebovala. Zároveň si uvědomuji, jak moc je potřeba na sobě stále pracovat. Řadu věcí z koučování praktikuji ve svém týmu. Koučování mi přineslo více pozornosti, klidu a radosti na sobě pracovat. Vše, co jsem si na začátku pod vedením Ondry napsala, se splnilo."


Jitka Večeřová

"Největší problém, kterému jsem čelil byla nízká sebedůvěra. Velmi často jsem sám sebe kritizoval, a tím jsem si zbytečně ztěžoval život. Musím přiznat, že jsem byl vcelku skeptický ohledně přínosu z rozmluv s životním koučem. O to více jsem byl na prvním setkáním s Ondrou překvapen, jaký smysl mi to, co jsme spolu probírali dávalo. Koučování mi naposledy pomohlo zlepšit komunikaci s určitými lidmi. Stávalo se mi, že jsem si o některých lidech vytvářel mylnou představu o tom, jakým způsobem jsem jimi vnímán. Tyto předsudky mě poté tížili, někdy i úplně znemožňovali interakci s lidmi. Problémy, které mě předtím omezovaly jsem s pomocí Ondry minimalizoval. Naučil jsem se také na věci dívat i z jiných úhlů a díky tomu snadněji překonávat překážky. Nebát se postavit se problémům čelem a být sám k sobě upřímný. Životního kouče doporučuji komukoliv, kdo by se někdy ocitl obklopen problémy, se kterými si neví rady, nebo by je neměl s kým probrat."


Petr Blatný

Úspěchy

Moje motivy a příběh

Vše začalo intenzivněji v čas, kdy jsem měl vážné zranění, jež mě donutilo přerušit milovanou fotbalovou kariéru. Díky tomu jsem se ale začal věnovat osobnímu rozvoji a zjišťovat, proč tomu tak bylo. Seznámil jsem se se spousty inspirativními, inteligentními a milými lidmi, přečetl nespočet knížek týkající se osobního rozvoje a navštívil hodně přednášek a vzdělávacích workshopů.

Od té doby uteklo několik let a najednou mi vše začalo přerůstat, začal jsem vnímat, že je tu něco víc. Energie, díky které dokážeme možné i nemožné, cítíme se jako bychom byli schopni všeho. Energie mě začala vést k vlastní harmonii a rovnováze, pochopil jsem své životní poslání a proměnil jej ve vizi, díky níž mohu dosahovat celkového životního prožitku a každým dnem naplňovat své poslání. Tak jsem poznal energie reconnection díky kterým koučuji lídry a další skvělé lidí, kteří chtějí a mají dopad. Vše se děje rychle, jak se šíří všechny pozitivní zkušenosti. Je to jízda, která mě baví.

Žij více život, který Tě baví, takový jaký skutečně chceš.

V klidu a v pohodě!

Kancelář

Otevírám průchody po celém světě z Miami
i z Božejova

Spojme se

Získejte přístup k novinkám & zdrojům ZDARMA