O Ondřejovi

Průchod pro Váš úspěch!

Příběh

Ze zraněného kluka
do božího muže 

 

Již přes 4 roky provázím lidi na jejich cestě za úspěchem s radostí, který jim přináší klid a svobodu pomocí koučovacích rozhovorů. Za více než 750 hodin koučování jsem byl u různých životních a podnikatelských úspěchů i pádů.

Lidé mě vyhledávají proto, jaký jsem. Fajn člověk, který jim rozumí. Ptá se dobře se skutečným zájmem o ně. Pozoruje, cítí a vnímá vás lidsky i empaticky. Ve správný moment umí do rozhovoru hodit citlivě vidle.

Odkud jsem to vzal?

  • Dar vést lidi jsem získal od svého táty
  • Dar vnímat lidsky a empaticky s přesahem naopak od své mámy.

Mám i další dary nicméně propojením těchto dvou se mi daří vám pomáhat rozhodovat se, které kroky se na své cestě za úspěchem uděláte s radostí a spokojeností.

Verze 
z rychlíku

  • 2 roky jsem úspěšně vedl k růstu aktuálně největší a nejzářivější podnikatelský klub v Praze v rámci komunity Businness for Breakfast
  • V první vlně karantény jsem vedl a dal dohromady komunitu společně silnější, kdy se za 4 týdny se sešlo přes 50 lidí na on-line meetingu.
  • Jeden z desítky koučů, kteří koučoval při vytvoření českého rekordu – nejvíce koučovaných na jednom místě celkem 124 koučovaných na konferenci
  • 1 koučovací setkání přineslo mému klientu finanční hojnost v řádech několika jednotek milionů.
  • V roce 2019 jsem byl jako host v Cocuma talks, kteří jsou předními tvůrci svobodné firemní kultury v ČR.
  • Více než 100 úspěšným jsem pomohl dosáhnout jejich úspěchu s radostí na který jsou právoplatně hrdí

Spojuji lídry se sama sebou již více než 4 roky

750

.Ahoj! ehm…dobrý den tady v plné verzi jsem

Verze 
z plachetnice

Boží chlap,  co se rozhodl plout za svými sny, přes překážky i výzvy, každý den vstává aby se vydal na moře. Jeho životní motto je: “Nic není nemožné, buď chceš a nebo nechceš.” Každá cesta má smysl, buď dojdeš tam, kam jsi chtěl, a nebo se z cesty něco naučíš. 

Na první dojem působí příjemně a sympaticky, když ho poznáte více, zjistíte, že umí být nespoutaný a spontánní. Někomu může přijít jako blázen se srdcem na pravém místě.

Narodil se na den přesně jako David Beckham jen o pár desítek let později. Lásku k fotbalu ale má stejnou už od útlého dětství, i když ho zanechal kvůli zranění zad dříve.

Miluje hory a přírodu. Hraní na kytaru a posezení u táborového ohně. Vaření dobrých jídel a vůbec požitkářství. Rozhovory s lidmi a tvoření hodnot, které mají dopad.

Jak to všechno skončilo začalo?

Když jsem se narodil, nedýchal jsem, doktoři mě museli připojit na kyslíkovou masku. Od té doby jakoby se střídali situace, které mě a nebo ostatním pravidelně vyráží dech. Jaká to byla pro všechny  úleva, když jsem se poprvé nadechnul. Uff!

Pak jsem ještě jednou byl na operaci močových cest, kterou si nepamatuji a z nemocnice jsem dostal strach. Aby toho nebylo málo pro dítě, tak mi v dětství umřel děda. První a dosud jediný člověk, ke kterému jsem cítil opravdovou bezpodmínečnou lásku. 

NIKDY JSEM NEBYL DOST DOBRÝ A PROTO JSEM CHTĚL BÝT VŠUDE NEJLEPŠÍ

Vyrostl jsem v pesimisticky nahlížející rodině, kde vše bylo špatně. Jak bylo v mém světě vše špatně, nabyl jsem dojmu, že pro nikoho nejsem dost dobrý. Zároveň jsem byl často ve všem mezi svými vrstevníky nejlepší, vyhrával jsem školní olympiády, turnaje střelců ve fotbale a vesměs jsem se honil pořád za vítězstvím.

Kombinace obojího mě dohnala až ke zdravotním patáliím. Dostal jsem se do stavu, kdy se nejprve opakovala drobná zranění a později mě často vystřelovala bolest do nohou a já ji přehlížel. Pro fotbal jsem tak obětovat svoje záda, kdy mi byla diagnostikována vyhřezlá ploténkou. 

Další ztráta lásky ze sázky tentokrát fotbalu 

Velmi těžce jsem nesl, že de facto ze dne na den jsem musel skončit s milovaným fotbalem. (2009).  Chodil jsem od různých doktorů, přes odborníky na ortopedii, rehabilitaci a neurologii, posílali mě na cvičení, které mě pomáhalo jen částečně. Díky tomu jsem se dostal v té době k alternativním přístupům, které mě vedli k sobě. K otázkám a odpovědím, které jsem v sobě potlačoval a nevnímal je. Ze všech si nejvíce pamatuji Dornovu metodu, která přirozeným pohybem těla rovná klouby do původní polohy. Díky ní a rozhodnutí v sobě, že to tak nenechám, jsem vyletěl dál. Tentokrát místo fotbalu ke studiu (Pozn. red. to zase taková láska nebyla 😀

SKRZE SEBE ROZVÍJÍM TEBE

Na Vysoké škole ekonomické jsem začal chodit na přednášky osobního rozvoje Cesty Úspěšných. Na jedné přednášel Petr Ludwig, kterého jinak nemám v lásce. Ale za jedno jsem mu neskonale vděčný- Přivedl mě k pozitivní psychologii a k Martinovi Selingmanovi.

Ačkoliv jsem vystudoval „Byznys informatiku“, po studiích mě začal lákat psychologie. Jak se říká, studentská léta byla ta nejlepší , což mohu potvrdit. Dělal jsem, co mě baví a poznal více sama sebe. Plus k tomu dobrovolničil ve studentské organizaci ESN.

Jenže jsem ještě netušil, co přijde. Po dočtení knížky Vzkvétání, mě nadchla profese kouče, že jsem začal zjišťovat, jak se jim můžu stát. Sešel jsem se s jedním koučem a o rok poté, už jsem se přihlásil do školy koučů ŽivotJakoHra, abych se učil koučovat od profíků. (Pozn. red. celkem jsem absolvoval přes 80 živých hodin v rámci 2 ,5 roku a získal mezinárodní certifikaci CVACC)

V průběhu koučování jsem zažil spoustu aha momentů, některých příjemných, některých nepříjemných, přesto objevných.

Zjistil jsem, že mám dary od svých rodičů…od táty dar vést lidi a od mámy vnímat přesah za věcmi, někdy se říká šestý smysl a citlivě jej navnímat s lidmi v mém okolí. 

Své dary využívám pro práci, kterou miluji a miluji práci, kterou dělám. Dělám, co mě baví a naplňuje mě i moje klienty. Někteří si mě vybírají právě proto, že na ně působím jako pozitivní člověk, který dělá, co ho baví a každý den vstává, aby tomu tak bylo.

dělej, co miluješ. miluj, co děláš jako tyto osobnosti.

S Tomášem Lukavcem na jeho narozeninách těsně předtím, než sfouknul dort ke svým třicetinám.

S Ericem Pearlem na Festivalu Evolution těsně předtím, než jsem sdílel svůj příběh na hlavním pódiu.

S Peterem Krištofovičem na PowerDays
těsně předtím, než se s ním přišel vyfotit poslední zájemce.

Tolikrát jsem upravoval tuto stránku, aby sedla.

301

Ondřej Průcha

Ondřej Průcha

Kouč a průvodce

Kudy můžeš kráčet se mnou?

Koučuji lidi za jejich
úspěchem s radostí

Prohlédnout úspěchy

Vedu týmy k podstatě jako moderátor

proveď nás

Učím vybrané koučovat
jako mentor

Nauč mě koučovat

Praktikuji vnímání energií a frekvencí 

Pozorovat výsledky

Pomáhám podnikatelům a lidem, kteří se v životě rozhodnou posouvat se, aby naplňovali svůj potenciál naplno.

Růst

Kancelář

Otevírám průchody po celém světě z Miami
i z Božejova

Spojme se